ELIŠKY SVĚT OBRÁZKŮ

Vítejte na moji stránce a přeji Vám krásný podzimní den.

Vílý svět

JEŠTĚ MENŠÍ SVĚT

V kouzelné zahradě nakoukla zvídavá vílí dívenka do překrásného svlačce, aby objevila nový podivuhodný svět, jehož obyvatelé jsou ještě menší než ona. Uvnitř květiny se mořská panna a jiná žena noří do svého vlastního malého vesmíru a své vílí divačky si vůbec nevšimly. Stejně jako tyto kouzelné bytosti i my žijeme v našem vlastním malém světě uvnitř jiných světů, a co je malé a co velké závisí jen a jen na tom, jak se díváme na život.

BUBLINKOVÁ KVĚTINA

Víla rozfoukává kousíčky pohádkové říše z kouzelné bublinkové květiny do smrtelného světa, aby nám připomněla, že dotek kouzla může jakýkoli den udělat krásnější.

Představy létajícího korábu, kočky s křídly a skvostného jednorožce jsou unášeny větrem do vzdálených míst, chráněni křehkými pestrobarevnými tělísky, bez námahy plují, jsou zranitelné jako naše vlastní fantazie a můžou zmizet každým okamžikem.

PŘEVOZ DO POHÁDKOVÉ ŘÍŠE

Malá víla se s pocitem bezpečí choulí ke křehkému člunu z listu a ve snech si vybavuje svůj rušný den zpáteční cesty do pohádkové říše. Kouzelné svíce jí osvětlují cestu, zatímco je něžně unášena duhovými vlnami domů. Všude kolem se schovávají vodní duchové, kteří na ni dohlíží a chrání svou spící přítelkyni.

ČAS LETÍ

Duch lučních květin zahalený do kabátku z přírody něžně rozfoukává jemné vánky, aby dodal sílu ,přírodním hodinám', které musí roztrousit svá semínka po celé krajině, z každého malého semínka potom vyroste drobná víla. Hebké chmýří se stává křehkými křídly, jsou narozeny ve větru, aby mohly odletět do dalekých zemí a uskutečnit svůj životní úkol - roznášet semínka naděje daleko a široko. Nová generace se narodila ve větru, aby pokračovala v životním koloběhu, jako tomu bylo dříve, a jako tomu bude navěky. Často když děti vidí semínko pampelišky, které prolétne kolem nich, začnou vzrušeně vykřikovat ,,Podívej! Víla! Víla!"

CHLAPEC PŘÍRODY

Malý chlapec lesů poslouchá modré sýkorčí ptáčátko, zatímco se jeho ostatní zvířecí přátelé sbíhají kolem. Našel zimolez, jehož nektar chce vypít, pokud ho babočka admirál nevypije dřív! Snůška ,lesních pokladů' zdobí jeho krk, včetně jeho oblíbeného kamene ,pro štěstí' a ještě jednoho drahocenného. Lesní duchové mihotající se dokola mezi stromy ho provází a chrání v jeho lístkovém ráji.

STROM MOTÝLŮ

Hluboko v srdci přírody dvě lišejníkové panny právě s úctou přihlížejí zázraku stvoření, který se zrovna koná. Duch stromu pozoruje své lístkové potomstvo, které se dává v let. Každý zlatý lupen se mění v nádherného motýla, něžně setřeseného z větví. Lesní víly se chopí své chvíle, aby se půvabně vznesly nad krajinu, bezpečně uvelebené na křehkých křídlech.

CHYCENÁ SLUNEČNÍM PAPRSKEM

Roztomilá víla tulí svou tvářičku k pavučinovému polštáři, začíná podřimovat po rušné noci veselí na slavnosti příchodu jara se skřítky a elfy. Ale spousta jejích přátel se schovává poblíž!

PŘEKVAPIVÍ HOSTÉ

Alenka nemůže uvěřit svým očím! Když otevřela dveře domečku pro panenky, našla rodinku vil, které přišly na překvapivou návštěvu. Chovají se jako doma, někteří si dávají snídani, zatímco jiní poletují kolem, a jeden z nich byl odkázán uklidit čarovný prach, který zbyl po noci kouzel. Jediný, komu dovolí, aby je viděl, je ten, kdo má zlaté srdce a nikdy by nevyzradil jejich přítomnost. Alenka je srdečně přivítala a doufá, že na nějaký čas zůstanou.

ČAROVNÁ SVĚTLA

Jako by duha tančila po jejím obličeji, jakou darebnost plánuje tato nezbedná víla pro příště? Chystá se očarovat hloupé skřítky lechtajícím kouzlem?, nebo možná nechá zase králíkům narůst křídla…!! Možná navede vrabčátko, aby se přestěhovalo do kukaččího hnízda, jen aby nás popletla…!! Jedna věc je jistá - má velkou chuť si hrát.

MECHOVÁ PANNA

Překrásná dryáda spí mezi fialkami a její plavé vlasy vytváří mechový koberec. K jejímu spánku se připojily dvě z jejích vílích přítelkyň, které se mírumilovně choulí k jejím kadeřím po noci kouzel.

SEN PSYCHIK 

Jako psychika, nejkrásnější smrtelníků, spánky mezi květiny, ona sní o spatřování dokonalá tvář Eros, její milovník. Mít najitou pravou lásku v každém jiný, oni vznášejí se po řece života navždy.

PRINCEZNA SVĚTLA

S vlasy třpytivého krystalu princezna si libuje v její úloze přinášejícího světla ke světu. Zářit jasně její drahá koule odráží její pozemskou masku, poutat pozornost některých pomíjivých můr. Květiny prasknuté do květu rozčileného jejím dáváním života se zapálí. Cesty princezny na, přinášet světlo vyrovnat nejtmavější rohy našeho světa.

OKOUZLENÁ FLÉTNA

Jak báječná holka hraje na její okouzlenou flétnu, stříbřité poznámky způsobí pohádková města se zvednout z květin. Radostné děti se plaví dále ke světu dobrodružství v lodi kreslené kouzelnými motýly a celý vesmír nadějí a snů se valí nasytit vzduch. Jak s mladými dívka, uvnitř ducha každého jeden z nás ceněné naděje a sny jen čekají, že je nesen do vesmíru na křídlech kouzelných motýlů. Květen vaše sny jsou zvednuty na motýlích křídlech!

PŘEDEHRA K POLIBKU

To ' kouzlo ' moment! - zmrzlý rám včas, si pochutnávat na silném citu to nejprve se políbit. Jak jejich rty se pohybují někdy blíže oni mohou se cítit jako elektřina ve vzduchu, zatímco oni se blíží k míchání jejich dvou myslí a spirits.Their myšlenky a pulsy závodí, zatímco nebeský dirigent přivádí je k crescendo v koncertě love.The kouzlo toho momentu bude trvat navždy.

SNĚNÍ ZIMY

' Snění zimy ' ukazuje malou dívku snít o dnech uplynulý. Příběh kolem zahrnuje některé mých oblíbených snivých obrazů založených na viktoriánských časech (jedněch z mých oblíbených ér). Jak s jinými pracemi od Dream rozsahu divák je schopný tvořit jejich vlastní příběh, číst scénu v jednom směru.

DRYAD A VÁŽKA

Za špehujícími očima lidí, hluboce v okouzleném lese, přerušuje krásný dryad. U zdroje klikaté řeky, ona si libuje v jejím listnatém ráji, a je spokojený, že stráví její čas s procházením “vážka”. Ona není vůbec překvapený, že vidí, že to je tajemné zvíře - drak s křídly vážky. Mnoho takových skvělých pohledů je část jejího každodenního života.